3 מיתוסים על טבעת אירוסין

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

כמה שבועות לפני הצעת הנישואין עצמה יהיה עלייך לרכוש את טבעת האירוסין. עבור רוב הגברים מדובר על הרגע הכי מיוחד שיש, בו הם מפנימים את גודל האירוע. עם זאת לאורך השנים נפוצות לא מעט מיתוסים על טבעות אירוסין, מיתוסים שחובה להפריך אותם. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם מגלים רק לאחר הרכישה כי המיתוסים לא נכונים בכלל. במאמר הבא אנו נעשה לכם סדר ונציג בפניכם 3 מיתוסים שאין מאחוריהם אמת. כך שכאשר תבצעו את הרכישה עצמה תוכלו להיות בטוחים כי עשיתם את הצעד הנכון. הרי לא תרצו לרכוש טבעת שלא תהיה מתאימה להצעת הנישואין עצמה.

 

טבעת אירוסין חייבת לעלות ביוקר

זה נכון שטבעת האירוסין חייבת להיות מיוחדת, אך אף אחד לא קבע שהיא חייבת להיות יקרה. הסיבה שבגללה נפוץ המיתוס הזה היא כי יש כאלה שלא רוצים להתפשר בעת רכישת טבעת האירוסין. עם זאת עליכם להבין כי המחיר של הטבעת הוא לא הפרמטר שעל פיו יהיה עליכם לעשות את הבחירה. הבחירה צריכה להיעשות על פי הנראות של הטבעת, וכמובן בהתאם לתקציב שלכם. תזכרו כי בעוד כמה חודשים מצפה לכם חתונה שתדרוש מכם השקעה כספית לא קטנה. לכן אין סיבה שתשלמו מחיר מופקע על רכישת טבעת יהלום להצעת הנישואין עצמה.

 

חובה להזמין את הטבעת מראש

גם אם החלטת בהחלטה של רגע להציע נישואין, זה לא אמור להגביל אתכם. כל חנות תכשיטים תעמיד לרשותכם טבעות אירוסין לרכישה מיידית ללא עיכובים. כך שאם אתם נזכרים לרכוש טבעת אירוסין מספר ימים לפני ההצעה עצמה זה לגמרי בסדר. עם זאת ההמלצה היא לעשות את הרכישה מראש על מנת למנוע לחץ. הרי חוץ מהטבעת עצמה יהיה עליכם לרכוש ולהכין לא מעט דברים נוספים. לכן טוב יהיה שתעשו את הרכישה מבעוד מועד על מנת שלא תעמידו את עצמכם בלחץ מיותר. אך אף אחד לא קבע כי זוהי חובה לרכוש את הטבעת מראש לפני ההצעה עצמה. קחו את זה לתשומת הלב שלכם לפני הרכישה.

 

חובה לקנות טבעת עם יהלום נוצץ

אף אחד לא יכול להתעלם מהעובדה שהנראות של הטבעת צריכה להיות מרשימה. עם זאת אין חובה לרכוש טבעת אירוסין עם יהלום נוצץ וגדול שיתפוס את מלוא תשומת הלב. טבעת האירוסין צריכה להתאים לאופי של בת הזוג, זאת שבקרוב הולכת להיות האישה שלכם. אישה עם אופי רגוע בוודאי תרצה טבעת צנועה אך מיוחדת. אישה עם אופי דומיננטי בוודאי תרצה טבעת יהלום שכולם יראו. ההתאמה בין האופי של האישה לבין הטבעת עצמה הוא עניין שלא תוכלו להתעלם ממנו. אל תרכוש באופן אוטומטי טבעת יהלום עם יהלום גדול כי זה בסוף יתברר כצעד שהוא לא נכון בהכרח.

אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!