סדנה לניקוי רעלים במרכז סאקר

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

סדנת ניקוי רעלים במרכז סאקרשיטת ניקוי הגוף מרעלים התחילה לפני שלושת אלפים שנים ביוון ומצרים, והרמב"ם היה אחד הראשונים שקבע את חיוניות ניקוי הגוף מבפנים. מרכז סאקר מציע שיטה ייחודית לניקוי רעלים מהגוף, בשילוב עם למידת הרגלי תזונה נכונה. כששתי השיטות משולבות, ניתן להשיג תוצאות אמיתיות הממשיכות לטווח הארוך ומונעות באופן משמעותי תחלואה, כמו גם עייפות, שיפור תפקוד המערכת החיסונית והשלת משקל עודף.

מבקרי המרכז רשאים לבחור בין תכניות טיפול קצרות או ארוכות טווח, או לעבור סדנה לניקוי רעלים. יותר ויותר אנשים מודעים כיום להשפעת הרעלים החודרים לגופם עם נשימה והרגלי תזונה לקויה. ניקוי הרעלים מתבצע בתהליך שטיפת המעי הגס, לניקוי פסולת הרעלים והגזים מקירות המעיים.

מבקרי המרכז עוברים טיפולים בחדרי הידרותרפיה לניקוי המעי הגס, תחת פיקוחו של ד"ר עדי סאקר. שטיפת המעיים מתבצעת בשיטות שונות בהתאם להעדפת המטופל, כגון בשיטת שטיפה הידרותרפית, או בשיטת הרבל קלנזר המאפשרת את ניקוי הגוף ומובילה לתוצאות של תפקוד מעיים תקין. בטיפול של שטיפת מעיים, למשל, יכול המטופל להיווכח במו עיניו בפסולת המשתחררת מגופו, לתוך מבנה שקוף.

מהלך סדנת ניקוי רעלים במרכז סאקר

הסדנה התחילה לפעול במרכז סאקר בנמל תל אביב בשנת 2014, ונקראת 7 Days DETOX. תכנית זו מבוססת על שיטת 'קולון הידרותרפיה' במהלכה עובר הגוף תהליך ניקוי של חמישה ימים באמצעות שריפת שומנים. כל משתתף עובר תהליך אבחון מקיף ומקצועי על ידי ד"ר עדי סאקר, כדי לבדוק את כמויות וסוג הרעלים שהצטברו בגופו, ומקבל בהתאם תכנית תזונה של יומיים במהלכה מתנקה הגוף מרעלים.

התכנית מורכבת לכל משתתף באופן אישי ומבוצעת תחת הדרכת תזונאית. התזונה כוללת מזונות המובילים להפחתת הרעלים בגוף ומוצרים משלימים. חמשת הימים הנוספים מוקדשים לתהליך שריפת שומנים, עד להשגת התוצאות המובטחות.

במהלך הטיפול עובר המטופל שטיפה פנימית של המעיים, כשהמטרה היא לשחרר את קירות המעי מגזים, פסולת, ורעלים שהצטברו. מטפלים מקצועיים שעברו את ההכשרה של ד"ר סאקר, מבצעים את הטיפולים תוך שימוש במכשירים רפואיים מודרניים

למי מתאימה השיטה?

במילה אחת – לכולם. כל אדם הסובל ממחלות שונות כמו גם אנשים בריאים המעוניינים להשיג בריאות משופרת לטווח הארוך. בין היתר, פותרת שיטת  Days Detox 7 בעיות כגון נפיחות בטן, עייפות, צרבת, תסמונת מעי רגיז, מתחים נפשיים, גזים, משקל יתר, בעיות תפקודי מעיים, ובעיות בריאות קשורות. השיטה פותחה בעקבות צורך ברור של הציבור בתהליכי ירידה בריאה ומאוזנת במשקל, והיא מיועדת לאנשים המבקשים פתרונות טבעיים לבעיות חילוף חומרים המובילות לצבירת שומנים עודפים.

מהם היתרונות של סדנת ניקוי רעלים של מרכז סאקר?

זוהי השיטה הטובה והיעילה ביותר לשטיפת המעיים, המאפשרת תפקוד תקין יותר תוך ניקוי הגוף מהצטברות הרעלים. מרכז סאקר ממוקם במיקום נגיש והוא מתוחזק ברמה גבוהה ואסתטית.

תכנית שבעת הימים משפיעה באופן משמעותי על תהליכי ירידה במשקל וחילוף חומרים. ד"ר עדי סאקר הוא מומחה תזונאי ברמה בינלאומית, ושיטת  Days DTETOX 7 היא פרי פיתוחו. השיטה סייעה לאלפי מטופלים להשיב תפקודי גוף תקינים ולשפר את בריאותם.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!