רפואה סינית לניקוי רעלים

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

8551801_xl-300x200רופאי הרפואה הסינית המסורתית (TCM) סבורים כי אנשים סובלים היום יותר ויותר ממחלות או מצבים בריאותיים לקויים, היות והם אוכלים יותר מידי מזון מעובד, אינם משיגים איזון בין העבודה לחיים ונמצאים מול מחשבים במשך שעות ארוכות. חיים בסביבה מזוהמת בכבדות, מגבירים את הרעלים בגוף.

הם מסבירים כי ברגע שערוצי ניקוי הרעלים הטבעיים של הגוף נחלשים, חשוב להחיותם באמצעות כוחות חיצוניים. רפואה סינית מאמינה כי השיטה הטובה ביותר לניקוי רעלים היא באמצעות הזעה, הקאות וחום, להגברת החיוניות. הדגש הוא על עשבי תיבול המפחיתים את נטל הרעלים וההמלצה היא להישמר מפני רכישת מוצרי ריפוי ללא מרשם, היות והם עשויים להכיל חומרים המחדירים לגוף יותר נזק מתועלת.

גישת הרפואה הסינית לניקוי רעלים

הרפואה הסינית רווחת במשך מאות שנים בתרבויות רבות ברחבי העולם, וכוללת רפואת איורוודה ושיטות לניקוי רעלים המבוססות על מנוחה, ניקוי הגוף והזנתו מבפנים והחוצה. באמצעות הסרת וסילוק רעלים מהגוף, ולאחר מכן הקפדה על תזונה המבוססת על חומרים מזינים ובריאים, מתבצע תהליך ניקוי המגן מפני מחלות ומחדש את היכולת לשמור על בריאות אופטימאלית.

תוכניות ניקוי רעלים מסייעות בתהליך הניקוי הטבעי של הגוף באמצעות הענקת מנוחה לאיברים עם צום; גירוי הכבד לשחרר רעלים מהגוף; קידום חיסול חיידקים מזיקים במעיים, בכליות ובעור; שיפור מחזור הדם; ותדלוק הגוף בחומרים מזינים ובריאים.

שיטות הרפואה הסינית לניקוי רעלים

הקאות – ייזום הקאות באמצעות תרופות ברפואה הסינית, מאלצות את הרעלים להשתחרר מהגוף.
הזעה. תזונת ניקוי רעלים באמצעות אכילת מרקי ירקות צלולים, או ביצוע פעילות גופנית בעוצמה גבוהה מובילה להזעה מוגברת הפוטרת את הגוף מרעלים.

חום והתחממות – הרפואה הסינית מאמינה כי חום גוף טוב לאנשים עם חום גבוה, יובש בפה, כאבי גרון ותסמיני שפעת. שמירת חום הגוף טובה אף לטחול, לקיבה ולתפקוד לקוי של מערכת העיכול. יש להשתמש בבקבוק מים חמים, אדים, או תרופות מהרפואה הסינית המחממות את הבטן.

רעננות וניקוי הגוף – התהליך מסייע בחיסול רעלים המצטברים בקיבה ובמעיים, ומתאים אף לאנשים החווים חוסר תחושה בגפיים או חולשת גוף. כשאוכלים יותר מידי, וחווים קשיי עיכול או תחושת נפיחות, ניקוי רעלים, לפרק זמן קצר, שימושי להשגת תחושת רעננות בגוף.

ברפואה הסינית המסורתית, עשבי תיבול לסילוק רעלים שימושיים רק כשהמטפל המליץ עליהם באופן מיוחד לטיפול בבעיה פרטנית. רעלים בגישת הרפואה הסינית נחשבים ל"חום", וצמחי מרפא רבים המשמשים לניקוי חום, מרפאים קור. אך שימוש ארוך טווח בהם עלול לשבש את איזון היין-יאנג בגוף ופוגע בטחול, המהווה את איבר המערכת האנרגטית.

רעילות המעי הגס

חשוב להניח למעי הגס לבצע את תפקודו בכוחות עצמו. קיימים צמחי מרפא רבים המרפאים את דפנות המעי, כגון אלוורה ומרשמלו. עשבי תיבול אחרים חיוניים בשיקום הדרוש לצ'י המעי הגס, כך שהמעיים יבצעו פעולה הכרחית לתנועה פריסטלטית המושגת באמצעות תפוז מריר.

למעשה, קיימות שיטות טבעיות רבות המסייעות להשבת התפקוד התקין של המעיים. הרפואה הסינית כוללת בדרך כלל עשבי תיבול שמנים כגון זרעי שומשום שחור, תותים לטיפול במעיים יבשים, וכרפס לעורר את זרימת המרה ולהתחיל בתפקוד עיכול תקין ובריא.

רעילות הכבד – העובדה שהכבד מושפע באופן שלילי מרעלים ואלכוהול, היא עובדה ידועה היטב בתרבות המערבית. ברפואה הסינית, חוסר איזון נפוץ יותר קשור לצ'י קפוא בכבד, העשוי להיות מסומן באמצעות כעס, תסכול, מחלות גינקולוגיות או מתח. ניקוי הכבד מרעלים תומך בתפקוד תקין של הכבד לטווח הארוך.

ניקוי רעלים מהכליות – ברפואה הסינית, התפקוד התקין של מערכת הכליות נשמר עם נוסחות עשבים הנצרכות לטווח הארוך. תפקוד תקין של הכליות ושלפוחית השתן חיוני לחיסול הרעלים מהכבד. המערכת האנרגטית של הכליות ברפואה הסינית סובלת בדרך כלל ממחסור ולא מעודף.

דיקור לניקוי רעלים – זוהי שיטה נוספת לניקוי הגוף באמצעות נקודות דיקור פרטניות המשחררות הצטברויות חום רעיל.

אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!