ניקוי רעלים רודריגז

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

333התרבות של היום מאופיינת בחוסר הבנה מהותי בכל הנוגע לחשיבות ניקיון המעיים, ובמיוחד לטיפול הידרוקולוניקס המנקה את המעיים ביעילות. היפוקרטס היה הראשון שכתב על שימוש בחוקנים לטיפול בקדחת, והשיטה התחילה עוד בשנת 1500 לפני הספירה במצרים העתיקה, כשאנשים ביצעו הידרותרפיה של המעי הגס בצורת חוקן.

דתות רבות מקפידות באופן מהותי על טיהור הנפש והגוף, ומטיפות להתרחקות מטומאה המזהמת את הגוף. שיטת הטיפול אותה מציע ד"ר ראול רודריגז, מובילה לניקיון איכותי ויעיל של המעיים, ובכך מאפשרת ריפוי ממחלות ושיפור הבריאות.

הבנת שטיפת מעיים בשיטת רודריגז

ד"ר רודריגז מבצע שטיפת מעיים בשיטת טיפולי קולוניקס השוטפים את המעי הגס בעדינות. בשיטה זו ניתן לבצע ניקוי מלא וכולל של כל תוכן המעי הגס, לנקות את הגוף מרעלים שהצטברו בו כתוצאה מרעלי חיידקים הנמצאים במזונות, בשתייה ובסביבה, צריכת תרופות כימיקליות, גזים, קנדידה, וספיגה חוזרת של רעלים מהמעי הגס לזרם הדם.

טיפול קולוניקס מוביל לעוררות נקודות הרפלקס של המעי הגס המשפיעות על הבלוטות, האיברים והרקמות הקשורים לנקודות הרפלקס הייחודיות למעיים. תחושת הבהירות והרגיעה המתרחשת לאחר הטיפול קשורה אף לשחרור הסרוטונין המיוצר על ידי המעיים או הבטן יותר מאשר על ידי המוח.

מהלך טיפול בשיטת רודריגז

במהלך הטיפול, המטופל שוכב על שולחן כשהמטפל המיומן מחדיר בעדינות צינור מחוטא לפי הטבעת שלו. הצינור מזרים שטף מים מבוקר לתוך המעי הגס, עד כמות הנוחה למטופל. התהליך מוביל להתכווצויות עדינות של המעי הגס, כשבמקביל מעסה בעדינות המטפל את בטנו של המטופל על מנת לסייע בשחרור הפסולת. הטיפול מאפשר ניקוי יעיל של המעיים מחומרים רעילים האחראים לתחלואה ותסמינים שליליים. בנוסף, חלק מהרעלים עלולים לגרום לשינוי במבנה התאים, להתפתח לסרטן או ליצור תאים סרטנים.

בהמשך נשטפים המים דרך הצינור, כך שניתן לעקוב אחר חומרי הפסולת היוצאים. בסיום הטיפול המים השוטפים את המעיים נקיים, מה שמעיד על סיום מוצלח של הטיפול. ההליך אורך כעשרים עד חמישים דקות, ומבוצע במקצועיות מוחלטת תוך מתן דגש על פרטיות המטופל.

בדרך כלל מומלץ לשוב על הטיפול בין חמש ל-12 פעמים, במיוחד כשמדובר בהליך ניקוי ראשון המתבטא בהצטברות פסולת רבה. שילוב הטיפול עם שינויי תזונה ושינויים חיוביים באורח החיים מובילים להשגת תוצאות חיוביות בזמן קצר יחסית.

המצבים הבריאותיים להם מסייע ניקוי רעלים בשיטת רודריגז

טיפולי הידרוקולוניק יעילים לטיפול ושיפור המחלות והמצבים הבאים:

 • סרטן.
 • טרשת נפוצה.
 • כאבי שרירים, כאבי גב תחתון ומחלת ניוון שרירים.
 • אלרגיות.
 • בעיות עור
 • לפני ולאחר צילום רנטגן הכרוך בשימוש בחומר ניגודי של בריום.
 • צורך בחיטוי הגוף מסמים ואלכוהול.
 • תפקוד לקוי של מערכת החיסון.
 • בעיות סינוסים.
 • מניעת סרטן המעי הגס.
 • הפחתת תופעות לוואי של כימותרפיה, כגון חוסר תיאבון, נשירת שיער ובחילות.
 • עייפות.
 • מצבי דיכאון "תקיעות", חרדה וחוסר ריכוז.

יתרונות ניקוי רעלים בשיטת רודריגז

שיטה זו מסייעת לגוף להיפטר מגזים, הצטברויות צואה ישנה וחומרים רעילים. הטיפול מפעיל את שרירי המעי הגס ומשפר את התנועה הפריסטלטית של המעי, מה שמאפשר פעולה קצרה ומשופרת יותר של תפקוד מעיים. לאחר הטיפול ניתן בקלות לעקוב אחר תזונה בריאה נטולת חומרים רעילים. המטופל לומד להיות ער לתסמינים המעידים על תפקוד לקוי של המעיים ויודע אלו מזונות גורמים לתסמינים פרטניים. זוהי נקודת פתיחה מצוינת לחיים איכותיים ובריאים יותר.

מקלעת השמש, שהיא האזור בגוף בו מרוכזים הרגשות, ממוקמת במעי הגס הרוחבי, והרעלים במעיים מתבטאים, בנוסף לרעלי תזונה וכימיקלים, גם ברעילות רגשית. שטיפת המעיים מובילה לשחרור תחושות טראומה שלא טופלה, לחץ, דיכאון, חרדה ומתח. תחושת הניקיון לאחר טיפול קולוניקס פועלת באופן פסיכולוגי הגורמת למטופל להמשיך לשפר את בריאותו, לבצע בחירות נבונות יותר של מזונות, להימנע מרעלים סביבתיים, לנשום נכון, ובכך לשפר את המצב הנפשי והפיסי.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!