ניקוי רעלים לטיפול בקנדידה

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

נניקוי רעלים לטיפול בקנדידהיתן לטפל ביעילות בקנדידה באמצעות שיטת ניקוי רעלים הכרוכה בצריכת מזונות פרטניים ותוספי תזונה שנבדקו כמתאימים למחלה. התהליך מתחיל עם שלב הכנה, הנחשב לחלק חיוני מהטיפול, להבטחת הצלחה בטוחה של התהליך כולו.

בשלב זה אדם צריך להבין את התהליך, ולהיכנס אליו מתוך מחשבה ודעה מפוכחת. שכן הקפדה על התזונה בלבד אינה מובילה לתוצאות יעילות. כשהתודעה מוגדרת ומכוונת להליך ניקוי הרעלים, ניתן להתמודד טוב יותר עם תסמיני הקנדידה.

הבנת הליך ניקוי רעלים בקנדידה

אנשים רבים שעברו הליך זה מדווחים על שליטה מלאה בתסמינים לאחר השלמת תכנית התזונה וצריכת התוספים. אחד ההיבטים החשובים ביותר אותם יש לזכור בתזונת קנדידה הוא שמזונות מסוימים מאכילים את הקנדידה וגורמים לה לשרוד, מה שמוביל לתקופת טיפול ארוכה יותר.

אך במרבית המקרים האכלת הפטרת פירושה אף עלייה בתסמינים ובחומרת תסמונת המעי הדולף. הסיבה לכך היא כי הקנדידה במעיים ניזונה ממזון המושך אותה, עד שהיא חודרת דרך קירות המעיים עם עובשים, שהם מבנים ארוכים דמויי שורש המשמשים לאירוח הקנדידה.

מצב זה גורם לדלקת נוספת, הגברת הכאב ובעיות עיכול. התרופה היחידה ליתר קנדידה במעיים היא הפחתה משמעותית שלה, וצעד זה ניתן לביצוע באמצעות הימנעות ממאכלים המאפשרים לה לשרוד ולהתרבות. השתלטות על התפשטות מתישה של קנדידה וסיום התסמינים כרוכה בכוח רצון להימנעות מעוגיות, ממתקים, פיצות, משקאות קלים ממותקים, תפוחי אדמה, ועוגות.

תוספי תזונה לפני ניקוי רעלים בקנדידה

קיימים תוספי תזונה שונים אותם יש לצרוך לפני הליך ניקוי הרעלים, כשבחלקם ניתן להשתמש לאורך התהליך. אלו כוללים:

מולבידן חומצת אמינו

יש לקחת תוסף זה שלושה ימים לפני תחילת תהליך ניקוי הרעלים. אלדהיד, אתנול ואמוניה הם רעלים, והקנדידה חיה בהתאם לרעלן הספציפי. הרעלים המופרשים לגוף גורמים נזק מתיש המערפל את המוח, בתסמינים דמויי שפעת וסחרחורת, הנחשבים לתגובות פיסיות של הגוף לרעלי קנדידה. טיפול קנדידה כרוך בנטילת סוג תוסף תזונה המגן על הכבד, הכליות והגוף באופן כללי מפני הרעלים המסוכנים.

מולבידן חומצת אמינו הוא מוצר המכיל מינרל חיוני המצוי בגוף באופן טבעי ויעיל בהפחתת השפעות הקנדידה. יש להקפיד לרכוש את המותג המכונה "מולבידן חומצת אמינו Chelate" בלבד, כפי שמודפס על התווית או חזית המיכל.

את התוסף ניתן לצרוך בצורת גלולה, במינון של 250 מיקרוגרם למנה. רוב האנשים הסובלים מקנדידה יכולים לקחת 250 מיקרוגרם מולבידן שלוש פעמים ביום, בכל שעה של היום, עם או ללא אוכל, אך חשוב לצרוך את התוסף לפני הליך ניקוי רעלים, במיוחד כאשר התסמינים חמורים.

תוסף הנקרא 'קנדידה אוף' – המיוצר על ידי חברת פרובאקטו. הוא מגיע בצורת נוזל ומסייע להקלה מיידית של כאבי הראש החמורים, תחושת הערפול המוחי ותסמינים אחרים. לכן יש לקחת את התוסף רק כשמתחילים לחוש אחת מתגובות אלו. את המינון יש לקחת בהתאם להוראות התווית.

גדילן מצוי – תוסף חשוב נוסף בשלב ההכנה לניקוי רעלים, העובד לשמירת בריאות הכבד והגנה עליו מפני רעלים. הוא מרפא את הכבד גם מנזקים שכבר התרחשו. יש להתחיל אותו לפני תהליך ניקוי הרעלים, ולהמשיך לצרוך אותו לאורך כל התהליך.

ויטמין C – מסייע לניקוי הגוף במהלך ניקוי הרעלים. הוא מכיל אף תכונות משתנות המסייעות לגוף בסילוק רעלים עודפים. ניתן לקחת לפחות 3000 מיליגרם ליום, במינונים נפרדים של אלף מיליגרם כל פעם.

תה עלי סרפד –מתאים להליך ניקוי רעלים. זהו נוגד חמצון המספק צורה בטוחה של נחושת לגוף. י לשתות מספר כוסות תה מידי יום, או לקחת את התוסף בכמוסות. הוא מחזק את הכליות, ותומך בבלוטות התריס ובלוטת יותרת הכליה.

מהלך ניקוי רעלים בקנדידה

יש להבין שלא קיימת שיטת תזונה אחת המרפאת התפשטות קנדידה, אך תזונת ניקוי רעים בונה מחדש את המערכת החיסונית ויותרת הכליה, ומונעת מהקנדידה את המזונות להם היא זקוקה. כך ניתן להגיע לשליטה במצב ללא תסמינים. התהליך עשוי להימשך חודשים או אפילו שנים.

תזונת ניקוי רעלים ותזונה אנטי פטרייתית מפחיתות את אוכלוסיית הקנדידה במעיים, ולאחר מכן ניתן להתחיל להגביר באופן משמעותי את כמות צריכת הפרוביוטיקה והיוגורטים לחידוש החיידקים המועילים במעיים.

פעולה זו מתחילה לשנות באופן משמעותי את הסביבה שהייתה נחוצה להישרדות הקנדידה. בשלב זה, רוב אוכלוסיית הקנדידה נהרסה, והרעלים התנקו באמצעות צריכת הפרוביוטיקה. התזונה הקפדנית לניקוי הגוף מרעלים מחזקת את המערכת החיסונית, בלוטת יותרת הכליה, בעיות מערכת העיכול וכל הבעיות האחרות אותם חווים הסובלים מקנדידה.

 

אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!