ניקוי רעלים לטיפול בחולשה ועייפות

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

25231052_xlאחד ההיבטים החשובים של טיפול בעייפות וחולשה הוא ניקוי רעלים. המזהמים והמתכות הכבדות הנמצאים במים, כימיקלים, חומרי הדברה ומזון הם דוגמאות לרעלים אותם אנשים צורכים על בסיס יומי.

רוב האנשים אינם מודעים אפילו לכמות הרעלים אותה הם צורכים כדבר שבשגרה. יש לבצע את התכנית בחכמה, במיוחד במצב עייפות וחולשה, על מנת שלא להתיש את הגוף יותר. שיטה איטית של ניקוי רעלים היא אפשרות טובה, הנסבלת היטב בדרך כלל.

שיטות קלות לניקוי רעלים

הפחתת הלחצים המופעלים על הגוף ניתנת לביצוע בשיטות פשוטות. ראשית, יש להימנע מלחצי חיים ככל הניתן, כולל לחצים רגשיים ופיסיים. לדוגמא, מומלץ להימנע ממזונות שעברו ריסוס הדברה, להפחית את כמות התרופות הנצרכות, ולהפחית באופן משמעותי את שתיית האלכוהול. בנוסף מומלץ להתחיל להשתמש בטכניקות הרפיה כגון נשימות עמוקות, תזונה בריאה, שהות בטבע ויוגה.

העקרונות הכלליים לניקוי רעלים לחיזוק הגוף והשגת אנרגיה מוגברת הם:

שתיית מים כבסיס לכל התכנית – יש לשתות לפחות שני ליטר מים מינרלים או מסוננים מידי יום. מומלץ לפתוח את הבוקר עם כוס מים עם לימון לשיפור העיכול, תמיכה בכבד וחיזוק המערכת החיסונית.

תוספי תזונההמכילים נוגדי חמצון, מינרלים, ויטמיני C ו-B5 לצריכה יומית. בנוסף יש לשתות תה ירוק.

פרוביוטיקה – פעמיים ביום.

מזון אורגני – נטול חומרי הדברה וחומרים סינטטיים המרעילים את הגוף.

ארוחות סדירות וקטנות – שיטה מצוינת המעניקה לגוף את החומרים המזינים להם הוא זקוק. ארוחות גדולות וכבדות מציבות עומס על מערכת העיכול והכבד, ומונעים מהגוף לבצע תהליך ניקוי רעלים טבעי באופן אופטימאלי.

ארטישוק – מכיל תרכובת כימית חזקה הנקראת סינארין, המסייעת להתחדשות האנרגיה וטיפול בכבד. הוא מכיל אף נוגדי חמצון רבי עוצמה המפחיתים את רמות הכולסטרול.

הימנעות ממזונות ארוזים ומעובדים – אנשים שמעולם לא הקדישו תשומת לב רבה לתוויות מזון, מופתעים מהרכיבים אותם מכילים מזונות מעובדים. רובם מלאים בממתיקים, חומרים משמרים ותוספים שונים, המציבים עומס על הכבד. מומלץ להעניק לגוף הפסקה ולדבוק בתזונת ניקוי רעלים הכוללת מזונות טבעיים. אם יש משהו ברשימת הרכיבים של מוצר מזון, שאינו נשמע כמו אוכל אמיתי, כנראה שזה באמת לא אוכל.

טיפול בעיסוי – הלחץ המופעל במהלך עיסוי משפר את זרימת הדם ומגביר את זרימת הלימפה, כך שהרעלים נשטפים בקלות מהגוף, כל עוד מקפידים לשתות הרבה מים לאחר העיסוי.

שהות בסאונה – החום מגביר את טמפרטורת הגוף, ומוביל להזעה המבטלת רעלים דרך הנקבוביות. הטמפרטורה הגבוהה הורגת פתוגנים בגוף ומשפרת את זרימת הדם. יש רק לזכור לשתות מים לפני ולאחר השהות בסאונה.

הפסקת עישון – קל לומר וקשה לבצע. נכון. אך אם אדם רציני לגבי תכנית ניקוי הרעלים שלו, במיוחד במצב עייפות וחולשה, עליו להפסיק לעשן מיד. סיגריות מכילות אלפי חומרים רעילים הכוללים פורמאלדהיד, אמוניה וארסן. החדשות הטובות הן שהפסקת עישון מונעת בעיות בריאותיות רבות לטווח הארוך, ובמיוחד משפרת את תחושת האנרגיה והמרץ.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!