הטרנד החדש בניקוי רעלים – מרקי סופרפוס

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

מרקי סופרפודתחום מזון העל צובר תאוצה והופך לפופולרי במקביל למגמה המתפתחת של מזון בריא והמודעות לחשיבות הרבה שלו. הטרנד החדש והחם בשוק זה הוא מרקי הסופרפוד אשר טומנים בחובם יתרונות בריאותיים ומכילים מרכיבים החיוניים לגוף ותורמים לתזונה בריאה ומאוזנת.

יתרונות מרקי הסופרפוד כוללים את חיזוק המערכת החיסונית, העלאת החיוניות, הגברת זרימת הדם ועוד ומתאימים במיוחד לימי החורף.

יתרונות וייחוד

מרקי הסופרפוד הינם הדבר החם הבא בתחום מזונות העל והתזונה בריאה, הם מכילים מרכיבים בריאים וחיוניים לגופנו בעלי יכולת של ניקוי רעלים, ריפוי וטיהור ומחזקים את המערכת החיסונית.

מרקים אלו תורמים לירידה במשקל והם משביעים ומזינים. אכילת המרקים כחלק מהתזונה הקבועה משפרת את יכולת הגוף לצרוך כמויות מופחתות של סוכר, פחמימות בלתי רצויות, מזונות מעובדים, קפה, בשר ואלכוהול.

דגש על רכיבים מזינים

מרקים רבים מבוססים על שמנת, גלוטן ופעמים רבות עתירי שומן וקלוריות אך אינם מכילים חומרים מזינים וחיוניים כגון ויטמינים ומינרלים, מרקי הסופרפוד עשויים מרכיבים טבעיים בדגש על ירקות וזרעים ומכילים חומרים התורמים לבריאותנו. הם אינם מכילים מרכיבים מן החי, מוצרי חלב, מוצרים מעובדים, גלוטן או סוכרים.

בנוסף המרקים קלים לעיכול ובעלי השפעה חיובית על מערכת העיכול. הם שייכים למזונות על המעלים את הערך התזונתי של הארוחה. המרקים מכילים מרכיבים בעלי ערכים תזונתיים גבוהים התורמים לתזונה בריאה כגון ג'וג'י ברי, קייל, שמן קוקוס, צ'יה, ואלוורה.

מרכיבים אלה משפרים ומעצימים תהליכי הבראה והחלמה של הגוף ועשירים במינרלים, ויטמינים, נוגדי חמצון וחומרים המשפרים את ספיגת הערכים התזונתיים הללו בגוף.

מרקי הסופרפוד מהווים ארוחה שלמה, מזינה ומשביעה

הם משלבים כמות מים גדולה עם מרכיבים המכילים את כל שגופנו זקוק לו, התחושה המתקבלת היא שובע וקלילות לעומת דחיסות של מזונות דוגמת חטיפי חלבון. כמובן שאי אפשר ליהנות מארוחה ללא טעמים ערבים לחך, והמרקים מתובלים בתבלינים בריאים ובעשבי תיבול.

ניקוי רעלים

מרקי הסופרפוד הובילו לטרנד הקרוי Souping זהו תהליך טבעי של ניקוי רעלים המבוסס על שילוב של מזון טעים ואהוב כמרק עם פונקציה של ניקוי הגוף. המרקים דלי קלוריות והתפריט כולל מגוון מרקים המספקים את כל המרכיבים החיוניים לגופנו.

תהליך ניקוי הגוף מרעלים יכול לכלול מספר ימים בשבוע של שתיית המרקים או יום אחד בשבוע כאשר המטרה היא הקלה על מערכת העיכול. שיטה זו, להבדיל מדיאטת מיצים,  אינה מכילה סוכרים רבים וזאת בשל השימוש בירקות ולא בפירות.

המרק עשיר בסיבים תזונתיים ומעניק תחושת שובע, ביום המבוסס על מרקים, ניתן ליהנות מצלחת מרק בכל שעתיים מבלי לסבול מתחושת רעב.

תפריט מומלץ

כולל חמישה מרקים ביום, שלושה מרקים עשירים המשמשים כארוחת בוקר, צהריים וערב ושני מרקים קלילים בין הארוחות. על מנת לקבל את התוצאה המיטבית מומלץ לאכול מרק בכל שלוש שעות.

תזונת מרקי הסופרפוד מאפשרת למערכת העיכול לנוח מפעולות העיכול הרגילות ובכך לאפשר שמירת האנרגיה והכוונתה לחיזוק וניקוי הגוף. בימי הניקוי יש להימנע ממזונות מזיקים דוגמת קפה, סוכר, חיטה מעובדת ואלכוהול.

תוצאות מדהימות

התוצאות ניכרות כעבור שלושה עד חמישה ימי ניקוי, וכוללות עור מבריק, שיער חלק, והפחתת לחצים ורמות אנרגיה גבוהות. תהליכי חילוף החומרים בגוף מקבלים עידוד וחיזוק ומאיצים את שריפת הקלוריות במקביל לחיזוק המערכת החיסונית.

ניתן להכין את המרקים מראש לימים המתוכננים לניקוי הגוף ולשמרם במקרר, הקפידו לשלב שתיית מים בין הארוחות ולאפשר לגוף לנוח לצד פעילות גופנית מתונה.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!