ניקוי רעלים לימפטי

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

dietמערכת הלימפה היא מערכת הגוף הראשונה המוערכת תמיד באיורוודה. היא מהווה את המוקד הגדול ביותר בגוף לניקוז מערכת הדם. יכולת הגוף לנקות את הרעלים, מתחילה במערכת הלימפה, כשהתפקוד הראשון מתבצע במערכת העיכול, כך שניקוי רעלים לימפטי מניב תוצאה אופטימאלית לתפקוד עיכול תקין.

הגוף מכיל שני סוגי רעלים: מסיסים במים ומסיסים בשומן. רעלים מסיסים במים נשטפים בקלות מחוץ לגוף דרך הדם והכליות, אך הרעלים המסיסים בשומן מהווים אתגר משמעותי יותר לגוף ומגיבים היטב לטיפול של ניקוי רעלים לימפטי.

מערכת הלימפה, המורכבת מבלוטות לימפה, טחול, בלוטת התימוס וכלים הנושאים נוזלים המגנים על הגוף מפני מחלות, עשויה להיות איטית כשאדם אוכל סוגי מזונות שאינם נכונים או כשהוא סובל ממחלה רצינית ממושכת.
המצבים הבריאותיים להם מתאים ניקוי רעלים לימפטי

האוכלוסייה של היום מורכבת בעיקרה מקורבנות של שיטות תזונה כושלת, שהתחילה, באופן כפייתי כמעט, בשנת 1961, כשאיגוד הלב האמריקאי הכריז שכולסטרול הוא דאגה משמעותית לבריאות הציבור.

עם הכרזה זו, צריכת שומנים רוויים ומוצרי מזון המכילים כולסטרול גבוה, ירדה באופן משמעותי. האנשים להם מתאים הליך זה הם אנשים הסובלים ממצבי משקל גוף עודף; מיגרנות וכאבי ראש כרוניים; כולסטרול גבוה; תחושת חולשה קבועה; ועייפות כרונית.

האופן בו עובד ניקוי רעלים לימפטי

התהליך מבוצע באמצעות הקפדה על מספר צעדים פשוטים אך מועילים ביותר לשיפור הבריאות, המשפרים את תפקוד מערכת הלימפה והבריאות הכללית.

קבלת עיסוי לימפטי ממטפל מורשה בעיסוי. המטפל מבצע את העיסוי באמצעות האגודלים, והאצבעות, ומעסה את בלוטות הלימפה סביב הגוף, כמו גם מספר רב של ערוצים הנמצאים מתחת לעור ומזרימים אל הלימפה נוזל חסר מבע הנושא תאים חיסוניים המגן מפני מחלות.

הימנעות ממזונות מעובדים. אלו מציבים עומס על מערכת הלימפה. יש להימנע מלחם לבן, ממתקים, בשרים מעובדים ומוצרי מזון מעובדים כגון מזונות מהירים, משומרים, ארוזים, ומוצרי מאפה שמנים ומתוקים.

אכילת מזונות טבעיים המנקים את מערכת הלימפה. המזונות המתאימים להליך זה הם ירקות ירוקים כהים, ג'ינג'ר, פירות הדר כגון לימונים ותפוזים, זרעי פשתן, מיץ עשב חיטה, צנוניות  ושום.

עשבי תיבול לניקוי מערכת הלימפה. ירקות שורש, סרפד, פטרוזיליה וכוסברה מנקים את מערכת הלימפה.
סאונה או חדר אדים. הזעה מבטלת רעלים ממערכת הלימפה, וחום הסאונה או הקיטור מגביר את הנשימה וקצב הלב, המאיצים את ניקוי הרעלים הלימפטי.

טיהור הכבד – הכבד מייצר את רוב נוזל הלימפה, וכשהוא עמוס, גם מערכת הלימפה עמוסה. ניתן למצוא מוצרים טבעיים לטיהור הכבד בחנויות מזון בריאות.

פעילות גופנית קבועה – אורח חיים הכרוך בישיבה ממושכת גורם למערכת הלימפה להיות אדישה. פעילות גופנית מעוררת את מערכת הלימפה לפעולה ומקדמת תגובה בריאה של מערכת החיסון. ניתן לצאת להליכה מהירה, לרוץ או לקפוץ על טרמפולינה על מנת לעורר את מערכת הלימפה.

יתרונות

ניקוי רעלים לימפטי מאפשר לאדם להתמודד בהצלחה עם משברים נפשיים ופיסיים, כמו גם לחסל רעלים וזיהומים שונים החודרים אל גופו כדרך קבע, גם אם הוא מקפיד על תזונה בריאה ואורח חיים בריא.
גוף רעיל מוביל לחוסר איזון גוף ונפש, וכמות משמעותית של רעלים אינה מאפשרת התמודדות נאותה עם מצבים בריאותיים ומחלות שונות ומובילה למצב עודף רעלים בגוף. כך שהתהליך, כשהוא מבוצע באופן קבוע, מונע מחלות ומסדיר את תפקודי הגוף.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!