סדנה לניקוי רעלים במכללת אילמה

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

סדנה לניקוי רעלים במכללת אילמהלהבדיל מנטורופתיה המשתמשת בתוספי תזונה להבראת הגוף ומניעת מחלות, אורח חיים בריא מבוסס על האמונה לפיה הגוף מסוגל לרפא את עצמו, כשהוא מקבל את התנאים האופטימליים לאיזון נפש וגוף. עם זיהוי הגורמים המפרים את איזון הבריאות, ניתן להיפטר מהם ולהשיב את האיזון לחיים.

הרמב"ם, הנחשב לגדול הרופאים בכל הזמנים, לימד וכתב כי כל מחלה נובעת מהפרת חוקי טבע הנפרשים על פני מגון תחומים כגון נשימה, אכילה, עבודה, חשיבה, מוסר ומנוחה. מכאן שמחלה היא הזדמנות להבראה, ואילו בריאות היא מצב מאוזן מבחינה פיסית ונפשית.

סדנאות במכללת אילמה

מכללת אילמה, בהנהלת הרב יובל הכהן אשרוב, היא מכללת רפואה משלימה ברוח היהדות, המציעה סדנאות בריאות המלמדות שיטות ניקוי רעלים, שמירה על אורח חיים בריא, ועקרונות התזונה הבריאה.

סדנת ניקוי רעלים דרך התזונה

סדנה זו מציעה כלים מעשיים אותם ניתן לשלב בשגרת היומיום לשמירת הבריאות לטווח הארוך. זוהי סדנה בת חמישה ימים בה נהנים המשתתפים מהרצאות מעולות של מומחי תזונה במכללה, במקביל לאכילת תזונת ניקוי רעלים.

הסדנה מתאימה לכל אדם המעוניין להבין לעומק את המונח 'אורח חיים בריא', וזקוק לנקודת פתיחה טובה. בנוסף מיועדים הלימודים להכשרת יועצי אורח חיים בריא. בסדנה לומדים המשתתפים את העקרונות הבסיסיים הניצבים במרכז שיטת הבריאות הטבעית, ומהם התנאים הנכונים המאפשרים את ריפוי הגוף.

לימודי בריאות טבעית

אלו הם לימודים שנתיים המתקיימים אחת לשבוע, בהנחיית הרב אשרוב, מומחים ואנשי מקצוע מתחום הרפואה הטבעית. במהלך הלימודים רוכשים המשתתפים כלים וידע מעשי המסייע להם להבין מהי רפואה טבעית, כיצד ניתן למנוע מחלות באמצעות ריפוי טבעי, ומהם חוקי הטבע בכל הקשור לבריאות הגוף, או כפי שמכנה אותם הרב אשרוב: חוקי החיים.

הכלים הנלמדים במהלך הקורס כוללים ידע אודות ניקוי רעלים מהגוף בשיטות תזונה ופעילות גופנית; הדרך בה משפיעה תזונה נכונה על בריאות הגוף; וחיזוק הנפש והגוף באמצעים טבעיים דוגמת מים, מזון, נשימה ושמש.

משתתפי הסדנאות מקבלים עם ההרשמה ערכה נלווית של שלושה דיסקים המכילים הרצאות על שיטת הריפוי הטבעית, ו-15 דיסקים המכילים סרטונים בנושא.

יתרונות הלימודים במכללת אילמה

אלו הן סדנאות יסודיות ועמוקות ביותר בתחום הריפוי הטבעי. הלימודים מעניקים למשתתפים כלים מעשיים להבנת ריפוי תחלואה, מניעת מחלות והכשרה להפוך ליועצי בריאות מקצועיים. סדנת הבריאות הטבעית מפרשת באופן מעמיק את מהות החולי, התהליכים אותם עובר אדם משלב המחלה לשלב הריפוי, וכיצד ניתן לרפא את הגוף באמצעים פשוטים ללא תרופות, תוספים כימיים ואפילו טבעיים, ללא רופאים או הליכים פולשניים, וודאי שללא תרופות רעילות, אלא באמצעות שיטות איזון וריפוי גוף ונפש.

בסדנאות לומדים המשתתפים שיטות תזונה ברות קיימא לטיהור וריפוי הגוף. תכנית הלימודים מתמקדת במרכיבי התזונה הבריאה, חשיבות הקפדה על פעילות גופנית, והגעה לרמה הבאה שהיא יצירת הרגלים יומיומיים של טיפול עצמי המשרתים את המשתתפים הרבה מעבר ללימודים.

אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!