ניקוי רעלים דיאטת לימונדה

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

ניקוי רעלים דיאטת לימונדהבשנים האחרונות הופץ בקצב מדהים הידע על אופן הטיפול הטוב יותר בגוף. אנשים מעוניינים כיום לשמור יותר על בריאותם, גם כשזה כרוך בתהליך של הימנעות ממוצרי מזון או שתייה אליהם כבר פיתחו סוג של התמכרות.

ניקוי רעלים בשיטת דיאטת לימונדה היא מגמת הבריאות הפופולארית ביותר שהשפיעה באופן משמעותי על חיי אנשים רבים, והיא הפכה להיות הנושא לדיונים רבים בקרב אנשים מקצוע בתחום הבריאות. אנשים שהחליטו לנסות דיאטה זו צריכים להיות מודעים היטב לאופן ביצועה.

מטרת הדיאטה

ניקוי רעלים בשיטת דיאטת לימונדה היא תכנית טיהור שנועדה לטהר את הגוף מרעלים ורדיקלים חופשיים ההורסים תאים בריאים ואחראים למגוון נרחב של מחלות ניווניות. אנשים רבים סבורים בטעות שדיאטה זו מיועדת אך ורק לשיטת הרזיה.

חשוב לציין כי בעוד שאדם יכול לאבד כמות משקל משמעותית כתוצאה משיטת ניקוי רעלים זו, הטבה זו היא תופעת לוואי חיובית בלבד, בניגוד למטרה העיקרית אחת המטרות החשובות ביותר של דיאטה זו היא הפחתה וחלטת ומניעת הצטברות פסולת במערכת העיכול.

לאנשים אין מושג כמה חומרים רעילים נותרים במעיים כתוצאה מתזונה לקויה ואורח חיים כללי שאינו בריא. משקה דיאטת הלימונדה מתנהג כמו "מברשת" נוזלית ומסלק את הפסולת על מנת לאפשר למערכת העיכול לתפקד שוב ברמה מיטבית.

הרכיבים הדרושים

היבט נהדר נוסף של דיאטת לימונדה הוא שהיא דורשת מעט מאוד מצרכים, ולמעשה ארבעה בלבד. כל מה שצריך עבור הדיאטה הוא מיץ לימון סחוט טרי; מעט סירופ מייפל אורגני סוג B; פלפל קיין, הנקרא פלפלת; ומים מזוקקים.

מיץ הלימון משמש כתחליף העיקרי לכל הארוחות. היות ודיאטת ניקוי רעלים זו דורשת הימנעות ממזון מוצק למשך שבוע לפחות, יש צורך להחליף את המזון המוצק ברכיבים אחרים שיאפשרו לגוף לתפקד פחות או יותר כרגיל.

המיץ צריך להיות סחוט טרי בכל פעם להשגת תוצאות טובות. מומלץ להשתמש בלימונים אורגניים, היות והם מעובדי באופן טבעי ונטולי כימיקלים של חומרי הדברה.

סירופ המייפל, מלבד היותו ממתיק המשקה, מסייע לגוף גם לסלק רעלים. יש לזכור להשתמש בסירופ מייפל טהור ועשיר, שכן קיימים שפע סירופים מלאכותיים בטעמים שונים, כך שיש לסגל הבחנה חדה במיוחד כשהמטרה היא שימוש במרכיבים פרטניים ביותר.

פלפל קאיין הוא מרכיב התמרוץ ויש בו צורך כדי להשיג את מטרת תכנית ניקוי הרעלים. הוא מכיל חומרים המאפשרים לגוף לשרוף יותר קלוריות משומן כמו גם לנקות ביסודיות את דפנות המעי הגס. מרכיב זה מאלץ את כל חומרי הפסולת לצאת אל מחוץ לגוף דרך המעיים עד שמערכת העיכול חוזרת למצב תקין.

מים מזוקקים, ולא מינרלים, מבטיחים שכל שלושת המרכיבים האחרים יעורבבו היטב יחד. יש להקפיד להשתמש במים מזוקקים בלבד שאינם מכילים זיהומים העלולים לשלול את כל ההשפעות החיוביות של הדיאטה.

באיזו תדירות יש לשתות את המשקה?

כמות משקה הלימונדה אותה מומלץ לצרוך תלויה במידה רבה בתכנית ניקוי הרעלים. קיימים שלושה מצבי טיהור שונים מהם ניתן לבחור, אלו כוללים:

ניקוי גוף מלא

זוהי תכנית ניקוי רעלים אינטנסיבית ביותר, המחייבת הימנעות מוחלטת ממזון מוצק מהתזונה. כדי לפצות על החוסרים, יש לשתות לפחות שני ליטרים של משקה לימונדה מדי יום למשך תקופת הטיהור.

שתייה של יותר משני ליטרים ביום מומלצת ביותר לסובלים מרעב קשה, לו ניתן לצפות כבר בימים הראשונים.

חצי-חצי

בדיאטת לימונדה  זו ניתן לשתות שני ליטרים או יותר של משקה לימונדה במשך שלושה ימים, ואז לשתות שתיים עד שלוש כוסות לארוחת בוקר וערב במשך שלושת הימים הבאים. לאחר מכן ממשיכים עם שלושה ימים של שתיית שני ליטר או יותר של משקה לימונדה.

תכנית זו מאפשרת לגוף מעט מרחב נשימה בניגוד לתכנית דיאטת ניקוי רעלים אינטנסיבית, אשר עלולה להיות טיפה נוקשה למשתמשים חדשים.

גרסה רגועה – תכנית זו מאפשרת לאכול ארוחת צהריים עשירה כולל מרקי סופרפוד, ולשתות שתיים עד שלוש כוסות משקה לימונדה לארוחות הבוקר והערב. ניתן לשתות יותר במשך היום אם ארוחת הצהריים היא קלה.

תכנית ניקוי רעלים בשיטת דיאטת לימונדה היא שיטה אותה בהחלט מומלץ לנסות לפחות פעם אחת. הימים הראשונים עשויים להיות מאתגרים, אך התמורה המשמעותית שווה את חוסר הנוחות הקל.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!