סדנת צום מיצים ביערות הכרמל

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

סדנת צום מיצים ביערות הכרמלשיטת צום מיצים מבוססת על שיטת ריפוי עתיקת ימים עליה ממליצות דתות ותרבויות רבות להשגת יתרונות בריאות של גוף ונפש. זוהי הזדמנות ליהנות מחופשה ייחודית להפגת תחושות עייפות ומתחים, והחלפתם בבהירות התודעה והנפש כמו גם הבראת הגוף וחיזוקו.

סדנת צום מיצים של יערות הכרמל מציעה חוויית בריאות מהנה המבוססת על שתיית מיצי ירקות ופירות טריים, שפע מים, מרק ירקות ותה צמחים. היא מיועדת לאנשים הסובלים מלחץ דם וכולסטרול גבוה, אלרגיות, עודף משקל, חרדה ודיכאונות. המיצים מכילים שפע מינרלים, סוכרים טבעיים וויטמינים הנספגים במהירות למחזור הדם ומהווים דחיפת אנרגיה, ללא תחושת רעב מצד אחד, והשגת תחושת חוסן נפשי ופיסי מהצד השני.

אופן ביצוע סדנת צום מיצים ביערות הכרמל

בנוסף לתזונה המבוססת על צום המיצים, מציעה הסדנה מגוון פעילויות גופניות הכוללות שיעורי פילאטיס, יוגה, שחייה, מתיחות, יציאה לטיולים רגליים ביער, הרצאות בריאות ותזונה, טאי צ'י, ומפגשי תמיכה אישיים עם מיכל אמיר, נטורופתית בעלת ותק של עשרים שנים בהנחיית סדנאות צום מיצים. כמו כן, נהנים המשתתפים מכל ההטבות הבריאותיות האחרות אותן מציעה אחוזת יערות הכרמל, מלבד ארוחות הגורמה המוגשות במסעדת המקום.

הסדנה נמשכת ארבעה ימים ומבוססת בעיקר על שתיית מיצים טריים סחוטים. המיצים מורכבים מאשכוליות, תפוזים, מלון, גזרים, אגסים, תפוחים, מלפפונים ועגבניות. את המיצים שותים ללא הגבלת כמויות במהלך היום, בשילוב עם שתיית תה צמחים ומים ללא הגבלה, ובערבים אוכלים מרק ירקות. בנוסף לשתיית המיצים נוטלים המשתתפים חלק בפעילויות אותן הם בוחרים על פי נטייתם. המכורים לקפה יכולים להמשיך לשתות גם קפה, אך במתינות.

יתרונות סדנת צום מיצים של יערות הכרמל

שתיית המיצים מעניקה תוצאות של התרוממות רוח ללא תחושת רעב, כמו גם אפשרות להשיג בסביבות שלושה עד חמישה קילוגרמים. חוסר ההגבלה בכמות המיצים אותה רשאים המשתתפים לשתות מונעת את החסכים הפסיכולוגיים הנובעים מדיאטות חמורות אחרות והמובילים לאכילת יתר בסיום התהליך.

עם סיום הסדנה לומדים המשתתפים ליהנות מאכילת כמויות אוכל קטנות ולחוות תחושת שובע וסיפוק. צום המיצים מוביל לדחיפה משמעותית בשיפור הבריאות. השיטה מאפשרת לכוחות הריפוי הטבעיים של הגוף להתממש באופן מקסימלי.

חסרונות סדנת צום מיצים של יערות הכרמל

מגוון הפעילויות וההרצאות הזמינות במהלך הסדנה, בנוסף ובמקביל לשתיית המיצים, פועל לעיתים ועבור אנשים מסוימים באופן מבלבל. למרות תחושת השובע המושגת מחוסר ההגבלה על כמויות המיצים, עדיין מתקבלת תחושת חוסר נוחות גופנית במהלך ימי הצום, גם אם זו משתפרת עם סיום הסדנה.

במבט ראשון, נראה כי הסדנה מבטיחה שיטה פשוטה ומהירה לרדת במשקל, אך לעיתים התוצאות עשויות לפעול כבומרנג. תזונה המבוססת על מיצים בלבד אינה כוללת מספיק סיבי חלבון המובילים לתחושת מלאות בריאה, ולאיבוד מסת שריר.

באשר לביצוע הסדנה כשיטה לניקוי רעלים מהגוף, לא קיימים די מחקרים מדעיים התומכים בתוצאות אלו, ובכל מקרה, הכבד והכליות מטפלים בניקוי רעלים, ללא קשר לצום מיצים. בשורה התחתונה, זוהי שיטה קיצונית יחסית ולא בטוח שהתוצאות יימשכו לטווח הארוך.

אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!