ניקוי רעלים בשלושה ימים עם חומץ תפוחים

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

ניקוי רעלים עם חומץ תפוחיםשלושה ימים של ניקוי רעלים עם חומץ תפוחים היא שיטה נהדרת לנקות במהירות את הגוף מבלי להתחייב לשינוי תזונתי לטווח הארוך.

קשה מאוד להקפיד יותר ממספר ימים על תכניות דיאטה, ורוב השיטות הטבעיות לניקוי רעלים אינן מיועדות להימשך לטווח הארוך, אך אם אתם יודעים שאתם מתחייבים לשלושה ימים בלבד, הדיאטה הופכת להיות יותר תענוג מאשר חובה.

התכנית הכוללת פשוטה ביותר וקלה לביצוע. קיימים מספר סגנונות של תכנית ניקוי רעלים זו, וניתן לבחור את התכנית המתאימה לטעם האישי וסגנון החיים. יחד עם זאת, יש להיצמד לתכנית המדויקת, על מנת שניקוי הרעלים מהגוף יתבצע כראוי.

מחקרי תמיכה בחומץ תפוחים לניקוי רעלים

לא קיים כל מחקר רשמי המתמקד בחומץ תפוחים כחלק מתזונת גמילה, אך מאפייני הבריאות של המשקה נבדקו על ידי מדענים.

לדוגמא, גוף הולך וגדל של מחקר הקשור לחומץ תפוחים והשפעתו על סוכרת מסוג 2. במחקר קטן, צריכת מרכיב זה הפחיתה גלוקוז ואינסולין בדם ב-12 מאפייני סוכרת. בנוסף, שתיית חומץ תפוחים מונעת אכילת יותר מדי לחם.

אמצעי זהירות לפני תחילת ניקוי רעלים עם חומץ תפוחים

לפני שמתחילים לשתות הרבה חומץ תפוחים, יש לוודא שהוא מדולל במים. בצורתו הטהורה, זהו משקה חומצי שעשוי לשחוק את אמייל השן או אפילו לצרוב את הפה והגרון. אם אתם בוחרים להשתמש בו לניקוי רעלים, הקפידו לשטוף את הפה עם מים לאחר שתיית החומץ.

מומלץ לשתות את המשקה דרך קש, שכן אפילו כוס אחד בלבד ביום, עשויה להספיק על מנת להשפיע באופן שלילי על השיניים. חומץ תפוחים עשוי גם להוות אינטראקציה עם תרופות או תוספים שונים, ובמיוחד הוא עשוי לתרום לרמות אשלגן נמוכות אם אתם לוקחים משתנים או אינסולין. אם אתם לוקחים תרופות אלו, הקפידו ליידע את הרופא לגבי כוונתכם לצרוך חומץ תפוחים לתכנית ניקוי רעלים.

היום הראשון לניקוי רעלים עם חומץ תפוחים

זה היום להתחיל בניקוי הרעלים מהגוף. מתחילים עם שתיית מים עם היקיצה, ובהמשך היום, מים הם כל מה שאתם צורכים מלבד מספר כוסות של חומץ תפוחים אורגני גולמי, ללא סוכרים! ארוחת בוקר בריאה צריכה לכלול דגנים מלאים פירות, ארוחת הצהריים יכולה לכלול מספר ירקות ודגים טריים על הגריל, וארוחת הערב כוללת מעט ירקות.

מותר לאכול מעט סלט פירות, אך סדר היום התזונתי מורכב מירקות ומים, הנחשבים כמוצרים נפלאים לניקוי רעלים. יש להקפיד על פעילות גופנית ביום הראשון, כגון הליכה מהירה במשך חצי שעה.

היום השני

היום שיטת ניקוי רעלים זו נמצאת בעיצומה. מומלץ שלא לעצור בשלב זה, ולהקפיד על שתיית שפע מים עם חומץ תפוחים. יש להימנע מקפה או תה במהלך כל התהליך, וגם לא מזונות מהירים, שזה ברור, אבל חובה לציין! נאנחים? התגברו על זה! אתם רוצים להרגיש ולהיראות טוב יותר, נכון?

ארוחת הבוקר ביום השני צריכה לכלול פירות טריים ומים בלבד. דגים וירקות מאודים לארוחת הצהריים, וסלט ירוק נהדר לארוחת הערב. לאחר היום השני תתחילו להרגיש מדהים, והעור שלכם יתחיל להיראות בהיר יותר כעבור יומיים בלבד של דיאטה בריאה במיוחד זו. גם תחושת הנפיחות סביב הבטן תרד.

היום השלישי לניקוי רעלים עם חומץ תפוחים

יש להמשיך את תהליך שתיית המים עם חומץ התפוחים. תחושת הרעב ביום השלישי עשויה להתגבר, אך זהו חלק מהתהליך. הגוף סוף סוף מנקה את כל הרעלים, ויש להמשיך לעבור את היום ללא פעילות מרובה. ירקות לארוחת הערב יבטיחו שהגוף לא ישתוקק לאוכל במהלך הלילה.

היום השלישי של ניקוי רעלים עם חומץ תפוחים דליל ביותר מבחינת תזונה, אך יש לזכור שהתכנית מבוצעת במשך שלושה ימים בלבד וכל הרעיון הוא לנקות את הגוף. כשלא אוכלים מזונות המכילים חומרים כימיים או חומרים אחרים שאינם טבעיים, ניקוי הרעלים מתבצע באופן טבעי לחלוטין. עכשיו לכו להתבונן במראה ותנו לעצמכם טפיחה על השכם. אתם מרגישים ונראים הרבה יותר טוב.

שיטות לשתיית חומץ תפוחים – קיימות גרסאות רבות להכנת משקה זה והשימוש בו. חלקן כוללות הוספת מיץ לימון, ואחרות כוללות תוספות של פלפל חריף. אנשים רבים בוחרים לשתות את המשקה שלוש פעמים ביום עם היקיצה, באמצע הבוקר, ושוב באמצע אחר הצהריים.

תופעות לוואי – שתייה קבועה של המשקה מלווה לעתים במעט בחילות או חוסר נוחות בבטן, המחמירה יותר בשעות הבוקר, כאשר הבטן ריקה.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!