ניקוי רעלים לטיפול באלרגיות

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

אלרגיותאלרגיות מתבטאות בדרך כלל בנזלת כרונית, התעטשויות ותסמינים עונתיים העשויים להחמיר בטווח הארוך. אנשים הסובלים מבעיות אלו צורכים תרופות רבות, אך רופאים רבים מאמינים שאין סיבה לחיות עם האלרגיות לשארית החיים.

במדינות מתועשות, עולה בקצב מדאיג מספר האנשים הסובלים מאלרגיות, והרפואה הקונבנציונלית מציעה כיום טיפולים מוגבלים בלבד, הכוללים בדרך כלל תרופות המספקות הקלה זמנית בתסמינים. מטפלים ברפואה הוליסטית, לעומת זאת, מצאו כי באמצעות טיפול בגורמים לאלרגיות, ניתן לחסל את רוב התופעות הקשורות. שינויים תזונתיים, ניקוי רעלים והשבת בריאות המערכת החיסונית הן כל השיטות המסייעות לחיים ללא אלרגיה.

הגורמים לאלרגיות

הגורמים הנפוצים לתגובות אלרגיות הם אבקת צמחים או אבק, אך למעשה אלו הם גירויים הגורמים למערכת חיסונית שכבר סובלת מליקויים, להגיב. המערכת החיסונית פשוט מתחילה בטווח הארוך להיפגע מהרגלי אכילה ירודים, מתח ממושך, שימוש בתרופות, במיוחד אנטיביוטיקה, ואורח חיים שאינו בריא.

הפרות אלו מייצרות מצבים כגון תסמונת מעי דולף, עומס יתר של רעלים בגוף, וגודש בכבד, וכל אלו מקימים את הבמה להתקיימות תגובות אלרגיות. זוהי הדרך של הגוף לסמן על קושי בהתמודדות עם הסביבה הפנימית והחיצונית שלו.

שיטות לריפוי אלרגיות

ניתן לטפל באלרגיות ולמנוע את הישנותן באמצעות נקיטה במספר שיטות טבעיות, המתבססות על הליכי ניקוי רעלים מהגוף.

שינויים בתזונה ובאורח החיים

יש להימנע מחומרים הידועים כמעוררים תגובה אלרגית, לפחות לזמן מה. אלו כוללים סוכרים, קמח לבן, מוצרי חלב, תירס, ביצים, בוטנים, מזהמים כימיים, עובש ועשן. חיזוק המערכת החיסונית מתאפשר באמצעות תזונה עשירה בפירות וירקות טריים, דגנים מלאים ומים מינרלים ומסוננים, פעילות גופנית ומנוחה מספקת.

פעילויות כגון יוגה, מדיטציה וטאי צ'י יעילות ביותר בהתמודדות עם מצבי לחץ. ימוש מיומן בתרופות הומיאופתיות, צמחי מרפא ותוספי ריפוי מחזקים את המערכת החיסונית, ומשפרים את כוח הריפוי של הגוף באופן משמעותי.

הבראת מערכת העיכול

אם הבטן אינה בריאה, גם שאר הגוף חולה. תסמונת מעי דולף היא בעיה מוכרת במערכת העיכול. היא מצביעה על רירית מעי חדירה מידי, המתבטאת ברווחים משמעותיים המתפתחים בין תאי דופן המעי, ומאפשרים לחיידקים, רעלים ומזון לדלוף החוצה.

המערכת החיסונית מגיבה לחלקיקים אלו והתוצאה היא אלרגיה. חלק מתוספי התזונה מסייעים לתיקון רירית המעי, וכוללים גלוטמין, פרוביוטיקה, אנזימי עיכול, סיבים, חומצות שומן חיוניות, ותרופות הומיאופתיות המותאמות באופן אישי.

ניקוי הגוף מרעלים

כימיקלים רעילים נפוצים כל כך עד שלעיתים קרובות הם חודרים לגוף מבלי שאדם יהיה מודע אליהם. רעלים מפלסים את הדרך לגוף מהר יותר מכפי שניתן לבטל אותם, וגורמים לסוגים רבים של תגובות אלרגיות. הם ממוחזרים במחזור הדם או מאוחסנים בכבד, בשומן הגוף או בחלקים אחרים של הגוף. התמודדות עם המקור לאלרגיות מחייבת סילוק רעלים עודפים מהגוף.

תכניות ניקוי הרעלים היעילות ביותר הן אלו המסייעות לגוף לסלק רעלים באמצעות שבעה ערוצים הכוללים את המעי הגס, הדם, העור, הכליות, מערכת הלימפה, הריאות והכבד. שימוש במערכת סינון מים מסייעת ביותר לסילוק רעלים מסביבת הבית והעבודה. הם מפחיתים את כמות הרעלים החודרים לגוף.

לכן יש לזכור שבהתלקחות אלרגיה, יש להבין מה משדר הגוף, ובאלו צעדים יש לנקוט. ייעוץ הוליסטי בוחן את מצב המערכת החיסונית ואת סביבת החיים, להרכבת תכנית לשיפור תסמיני האלרגיה וחיים איכותיים.

 

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!