ניקוי רעלים בדרך טבעית

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

ניקוי רעלים בדרך הטבעיתכל אדם מבקש לפתוח דף חדש כשמדובר בבריאותו, אך החלטות נוקשות או נקיטה במשטרי תזונה חמורים אינם מאפשרים תוצאות לטווח הארוך.

לכן מומלץ להקפיד על שיטות טבעיות לניקוי רעלים מהגוף, ולחדול מלהיכנע למידות שליליות, בין אם אדם מכור לממתקים, אוכל מהיר, או שתיית אלכוהול.

ממתיקים מלאכותיים, למשל, נחשבים לדיאטות אופנתיות, היות והם אינם מכילים קלוריות או סוכרים. אז זהו, שלא. מחקרים מראים כי צריכה קבועה של ממתיקים מלאכותיים כגון אספרטיים, הנמצאים במשקאות דיאט, מובילים למעשה לעלייה במשקל ומגבירים את הרעלים בגוף. הם גורמים להשתוקקות לממתקים וסוכר, ומומלץ להפחית אותם בהדרגה. השיטה הבריאה הטבעית היא לאכול מזונות מתוקים טבעיים מפירות או דבש גולמי.

שיטות פשוטות וטבעיות לניקוי רעלים

קיימים כל כך הרבה דיווחים על שיטות ניקוי רעלים, עד שחובה לתהות לגבי יעילותן. ניקוי רעלים נאות מבוסס על הרגלים בריאים וטבעיים לניקוי רעלים מהגוף, ומוביל להשגת יתרונות בריאותיים מדהימים. הרעיון הוא לשלב את התכנית באורח חיים בריא להשגת התוצאות הטובות ביותר.

בדיוק כפי שאדם מתמקד במזונות נכונים ופעילות גופנית, קיימים אלמנטים אחרים לאורח חיים בריא. שיטות פשוטות ויעילות ביותר מובילות לשטיפת הרעלים החוצה מהגוף ומאפשרות התמקדות בהיבטים להם הגוף זקוק.

החלפת ארוחה אחת ביום עם שייק לניקוי רעלים

למרות שאין צורך לנקוט בצעדי תזונה קיצוניים, כשזה מגיע לניקוי הגוף באופן טבעי, ניתן להחליף ארוחה אחת ביום עם שייק לניקוי רעלים. זהו צעד שאינו קיצוני ואינו גורם לכל נזק, ומוביל לסילוק החומרים להם הגוף אינו זקוק.

חשוב להשתמש בחומרים טבעיים, הגורמים לניקוי נאות. צעד זה מוביל לירידה במשקל ולשמירת תפקוד תקין של מערכת העיכול. זוהי שיטה מצוינת להתנעת חילוף החומרים והענקת דחיפה למערכת העיכול לתפקוד בהילוך גבוה. השייק מעניק לגוף אנרגיה טבעית ומונע תסמיני תחלואה.

מזון אורגני

בעוד שאין צורך לאכול מזון אורגני בלבד, קיימים מזונות מסוימים הכרחיים. יש להימנע ממזונות המכילים חומרי הדברה וחומרים משמרים הבונים רעלים בגוף ומפריעים לעיבוד התקין של מערכת העיכול.

תותים, תפוחים, גזר ועגבניות הן דוגמאות טובות לסוגי מזונות אורגניים. כשבוחרים את המזון האורגני הנכון, נמנעים מהרעלים המזיקים לבריאות. יש לקרוא את תוויות התזונה ולהתרחק ממזונות העלולים לפגוע בגוף. זוהי שיטה פשוטה לניקוי רעלים מהגוף.

עיסוי אינטנסיבי

אנשים נוטים לחשוב על עיסוי כעל מותרות, אך זוהי שיטה נהדרת לסילוק רעלים מהגוף, המשפרת את הבריאות ואת אורח החיים. עיסוי אינטנסיבי מתמקד במידה רבה על נקודות הלחץ בגוף. מומלץ שהעיסוי יגיע עמוק לרקמת השריר. עיסוי נקודות לחץ או מקומות בהם רעלים נוטים להצטבר, מאפשר את שחרורם. זוהי שיטה טבעית לניקוי הגוף והיפטרות מגורמים למחלות.

יש לקבל את העיסוי ממטפל מוסמך הבקיא במונחי ניקוי הגוף מרעלים. כדי שהעיסוי יהיה יעיל, יש לשתות הרבה מים לאחר הטיפול על נמת לשטוף את המערכת ולוודא את עזיבת הרעלים מהגוף באופן מיידי. מומלץ לבצע עיסוי כהרגל קבוע בעל השפעה חיובית.

פעילות גופנית והזעה

ידוע שפעילות גופנית היא חלק חיוני מאורח חיים בריא, ומסייעת לירידה במשקל. אך כשזה מגיע לניקוי הגוף באופן טבעי ויעיל, פעילות גופנית היא שיטה נהדרת המסייעת לניקוי באופן משמעותי. במהלך פעילות גופנית, הגוף משיל משקל עודף של שומן, ונפטר מהצטברות רעלים.

כשהגוף מזיע רעלים, מתבצע הניקוי, כמו גם תפקוד עיכול טוב יותר, זרימה נאותה של מחזור הדם, ותפקוד איברים תקין הנובע מכושר מאתגר. הזעה, נשימה ותנועה מסייעות לגוף להגיע לכושר ולהיפטר מחומרים מזיקים שהצטברו לאורך זמן.
הימנעות מרעלים סביבתיים

חלק מהרעלים הסביבתיים גורמים לבחילות ויש להימנע מהם בכל מחיר. חומרים כימיקלים תורמים להצטברות רעלים במערכת. רעלים סביבתיים נעים בין ערפיח ואיכות אוויר ירוד, ועד לעישון פסיבי. מכל סוג כימי של אדים כגון המגיעים ממפעלים, מזיקים לבריאות.

אם משהו אינו מריח או מרגיש נכון, רוב הסיכויים שהוא מזיק לגוף. חשוב להבטיח נשימת אוויר נקי, ובמקרה של ספק, להתרחק מכל סביבה, אדים או חומרים העובדים נגד יכולת הגוף להתנקות באופן טבעי.

צום מיצים. אין צורך לנקוט בצעדים קיצוניים, אלא לבצע צום מידי פעם ליום אחד, בו מוחלף המזון עם מיצים טבעיים של פירות וירקות טריים. כשמעניקים לגוף הזדמנות לנוח, הוא מסוגל להתאושש ולהתרענן. האיברים אינם מתמקדים בעיכול ופירוק מזון ורעלים, והמנוחה מאפשרת את חידוש האנרגיה הטבעית ותפקוד יעיל יותר של מערכת העיכול. מומלץ לבצע את הצום במהלך סוף השבוע כשניתן לאפשר לגוף לנוח ולהיטען.

חסרונות ניקוי רעלים טבעי

תומכי השיטות מפרסמים את היתרונות הטמונים בשטיפת המעי הגס, והטכניקות לשאיבת רעלים. שיטות טבעיות רבות לניקוי רעלים מבוססות על מותגים וגימיקים שמטרתם הוצאת סכומי כסף משמעותיים מהציבור. לרוע המזל, ואולי למרבה המזל, רופאים יודעים להפיס מיתוסים אלו, להזהיר מפני שיטות שאינן תקינות לניקוי רעלים ולהמליץ על השיטות הנכונות.

שיטות אחרות ערמומיות יותר, כגון תוספים טבעיים לניקוי המעי הגס, מכילות למעשה רעלים בעצמן. כך גם פדים לכף הרגל המתיימרים, לטענת היצרנים, לנקות רעלים מהגוף בן לילה, כשהאמת היא שאין קסמים כשמדובר בניקוי רעלים טבעי.

החומר בפדים הופך לחום כשהוא מתערבב עם מים מהזיעה. כך שפשוט יותר לבצע פעילות גופנית מאומצת ולא לשלם יותר על גימיקים.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!