ניקוי רעלים איה הוד

ניקוי רעלים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לניקוי רעלים!

ניקוי רעלים איה הודבתהליך ניקוי רעלים, ניתן למגר רעלים המצטברים בגוף, ולנקותו לשם השגת איזון ותפקוד נאות. לגוף יש יכולת ניקוי רעלים טבעית, הנחסמת לעיתים כתוצאה מתזונה לקויה.

תהליך הניקוי מאפשר ליכולות הטבעיות של הגוף להתאושש, במקביל לשיפור מגוון מצבים נפשיים ופיסיים לקויים.

ניקוי רעלים בשיטת איה הוד מסייע להרגעת תחושת חולי ונפיחות בבטן, הימנעות מחסכים תזונתיים המובילים ל"התנפלות" על רכיבים תזונתיים שאינם בריאים, שיפור מצב הרוח, הביטחון העצמי והגברת האנרגיה.

הסדנה מורכבת משלושה שבועיים, במהלכם רוכשים המשתתפים כלים המסייעים להם להתחיל לאכול נכון, לשפר את איכות חייהם, להבין את השפעת התזונה הנכונה על הגוף, לאזן את אורח החיים הבריא ובמיוחד לסגל את הכלים להמשיך לשמור על תזונה בריאה ובכך למנוע חדירת רעלים עתידיים לגוף.

מאפייני סדנת ניקוי רעלים בשיטת איה הוד

סדנה זו מאפשרת לגוף להתחדש באמצעות שיפור האנרגיה ורגיעה מהעומס המצטבר של רעלים החודרים אליו באמצעות הסביבה ותזונה לקויה. איה מלווה כל משתתף באופן אישי בתהליך אותו הוא עובר, והתזונה מותאמת באופן אישי בהתאם למשקל ולמצב הבריאותי.

במהלך הסדנה לומדים המשתתפים את ההבדלים בין מזונות רעילים לבין מזונות "נקיים" וחשיבותם לתהליך ניקוי הגוף. הם עוברים גם שיטת ניקוי רעלים ולומדים באופן יסודי את הדרך לחיות עם תפריט תזונה מאוזן כחלק משגרת היומיום גם לאחר הסדנה.

שיטת ניקוי הרעלים של איה הוד מבוססת על שילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית. כלומר, תחילה מתבצע תהליך הכנת הגוף לתכנית הניקוי, באמצעות שינוי התפיסה לגבי מזונות בריאים ושאינם בריאים, וחשיבות הפעילות הגופנית לסילוק הרעלים מהגוף. בהמשך מתחיל שלב הזנת הגוף וניקויו באמצעות אכילת ירקות, אורז, פירות טריים, שתיית מיצי פירות וירקות טריים, בשילוב עם צריכת צמחי מרפא החיוניים לתמיכה באיברים הפנימיים של הגוף בתהליך הניקוי.

אכילת המזונות הנכונים ושתיית המיצים מאפשרת, בהדרגה ובצורה נכונה, מעבר לתזונה בריאה, כשהמשתתפים מפנימים את התהליכים המתרחשים בגוף, וכיצד משפיעים מרכיבי המזון על הגוף. עם סיום הסדנה הגוף מגיע למצב תקין מבחינה נפשית ופיסית, ומשהושג השינוי החשיבתי בנוגע לחשיבות הקפדה על אורח חיים בריא ותזונה נכונה, ניתן להמשיך להשתמש בכלים לכל החיים.

מהלך סדנת ניקוי רעלים בשיטת איה הוד

במהלך הסדנה רוכשים המשתתפים כלים מעשיים ותפיסתיים לגבי תזונה, בריאות וניקוי הגוף. תכנית הסדנה כוללת:

שלבים הכרחיים לניקוי רעלים – למידת השלבים הנכונים לביצוע ניקוי רעלים מאפשרת לעבור אותו באופן תקין.

ניקוי רעלים פנימיים – ניקוי תאי הגוף, שיפור זרימת הדם וניקיון האיברים הפנימיים.

תהליכים טבעיים של סילוק רעלים – המנגנון הטבעי הפנימי של הגוף לניקוי רעלים, והבנת תפקיד הכבד בתהליך זה.

השפעת הרעלים – הימנעות מהגעה למצב של עומס רעלים המזיקים לאיברים ולרקמות ומובילים למחלות כרוניות.

תפריטי תזונה מתאימים – למידת המתכונים הנכונים לניקוי רעלים, כולל ספר מתכונים בריאים.

צמחי מרפא – חשיבות השימוש בהם לתהליך הניקוי, הפחתת משקל עוד, זרימת דם תקינה והפחתת התשוקה למזונות מתוקים.

איה הוד מלווה את המשתתפים באופן אישי, ועם סיום הסדנה, בהתאם לבחירת כל משתתף, ניתן לקבל תכנית תזונתית המבוססת על נטורופתיה, כולל תכנית תזונתית בת שבועיים נוספים.

סדנה זו מתאימה לשיפור מצבים בריאותיים ומניעת מחלות. כל אדם הסובל מעייפות כרונית, משקל יתר, חרדות ומתחים, שומנים בכבד, כולסטרול גבוה, אלרגיות ובעיות עור, לחץ דם גבוה, בעיות ומחלות מפרקים, עצירות, גזים, נפיחות, תפקוד לקוי של מערכת העיכול, צרבות, קנדידה, הפרעות שינה ודיכאונות – לומד בסדנה זו את השיטות להשגת איזון נפש וגוף. הסדנה בנויה כך שהיא מתאימה, בין היתר, גם לאנשים עם לוחות זמנים עמוסים ומשתלבת בחיי היומיום.

יתרונות סדנת ניקוי רעלים בשיטת איה הוד

היתרון המשמעותי של הסדנה הוא הגעה להישגים באמצעות הקפדה על הבראת הגוף תחילה, ולאחר מכן ביצוע תהליך הניקוי. כשמקפידים על סדר הפעולות הנכון, ניתן להבריא את הגוף, לנקותו מרעלים ולהמשיך להקפיד על הכלים שהושגו בסדנה ולשפר את הבריאות לכל החיים.

המשתתפים מתחילים למעשה "דף חדש" בחיים, בו אוכל אינו תשובה רגשית למצבים פיסיים או נפשיים. כשאדם מתחיל להבין את ההשפעות הרעילות המסוכנות של הרגלי אכילה שאינם בריאים, קל לו יותר להתחיל לשמור בשמחה על כללים חדשים של תזונה ואורח חיים בריא.

Picture of אבי סופר ניקוי רעלים
אבי סופר ניקוי רעלים

אבי סופר, מנקה רעלים מגוון שיטות מוכרות. איש מקצוע ותיק בתחומו, עם ניסיון עשיר מאד הכולל הצלחות ושלל טופלים מרוצים, מקים ומייסד המרכז לניקוי רעלים.

053-3568152
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!